Ручна лійка Hansgrohe Crometta 85 28585000
Hansgrohe Crometta 85 28585000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 85 28585000
Усі ціни 16 →Душова лійка Hansgrohe Crometta 85 28585000 | 790 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Crometta 85 1jet Mono, Chrome (28585000) 28585000 | 779 грн. |
Душова насадка на один режим HANSGROHE CROMETTA 85 85мм хром пластик 28585 | 790 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Crometta 85 1jet (28585000) 28585000 | 790 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe CROMETTA 85 ручний душ - 28585000 | 686 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 85 28585000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →