Душовий набір Hansgrohe Rainfinity 130 26852000
Фото 8 |
Hansgrohe Rainfinity 130 26852000 |
|
Зручне перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Підходить для проточних водонагрівачів. Є грязевловлюючий фільтр що промивається
Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 130 26852000
Усі ціни 23 →Ручний душ Hansgrohe Rainfinity, 3 типи струменя (колір - білий матовий) з | 12 121 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Rainfinity, 3 типи струменя (колір - білий матовий) з | 11 940 грн. |
Душовий набір HANSGROHE RAINFINITY із шлангом 1250мм ручною лійкой 130мм т | 12 121 грн. |
Ручний душ Hansgrohe RAINFINITY (26852000) 26852000 | 9 324 грн. |
Душовий набір Hansgrohe 130 3jet зі шлангом 125 см (26852700) 26852700 | 12 121 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →