Холодильник Hitachi R-BGX411PRU0 XGR сірий
Фото 4 |
Hitachi R-BGX411PRU0 XGR сірий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi R-BGX411PRU0 XGR сірий
HITACHI RBGX411PRU0XGR | 48 211 грн. |
HITACHI R-BGX411PRU0 (XGR) | 32 000 грн. |
HITACHI R-BGX411PRU0 (XGR) | 32 800 грн. |
HITACHI R-BGX411PRU0 (XGR) | 33 600 грн. |
Модификації Hitachi R-BGX411PRU0 XGR
Ціни на Hitachi R-BGX411PRU0 XGR |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-BGX411PRU0 GPW білий | від 47 027 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 GS сріблястий | від 39 893 грн. | 3 пропозиції | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 XGR сірий | від 32 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 GBK чорний | від 28 500 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →