Powerbank Hoco J111B-30000
Фото 10 |
Hoco J111B-30000 30000 мАгод 10 Вт 40000 мАгод 30 Вт |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J111B-30000
Усі ціни 7 →Повербанк HOCO Smart charge J111B 30000 mAh Black (6931474795786) | 706 грн. |
Hoco J111B Smart charge 30 000 mAh White 000000661591 | 749 грн. |
Hoco J111B Smart 30000 mAh PD30W White | 629 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J111B Smart charge power bank(30000mAh) Black (6 | 754 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J111B Smart charge power bank(30000mAh) Black | 758 грн. |
Hoco J111B Smart charge 30 000 mAh Black 6931474795786 | 699 грн. |
Hoco J111B Smart 30000 mAh Black | 749 грн. |
Модификації Hoco J111B-30000
Ціни на Hoco J111B-30000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J111B-30000 | від 629 грн. | 7 пропозицій | ||
Hoco J111-40000 | від 1 099 грн. | 9 пропозицій |