Powerbank Hoco J118A-20000
Фото 7 |
Hoco J118A-20000 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J118A-20000
Усі ціни 10 →Зовнішній акумулятор Hoco J118A Speed energy 20000mAh 10W White | 579 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J118A with Cable White | 622 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J118A with Cable White | 582 грн. |
Повербанк HOCO Speed energy power bank with cable 20000 mAh J118A Black (0 | 517 грн. |
Hoco J118A Speed energy 20000mAh 10W White 6942007608077 | 529 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Hoco J118A-20000
Ціни на Hoco J118A-20000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J118A-20000 | від 483 грн. | 10 пропозицій | ||
Hoco J118B-30000 | від 599 грн. | 10 пропозицій |