Powerbank Hoco J119A-20000
Фото 12 |
Hoco J119A-20000 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J119A-20000
Усі ціни 6 →Повербанк HOCO Sharp J119A 20000 mAh 22.5W+PD20 White (6942007606127) | 677 грн. |
Hoco J119A Sharp charger 20000mAh White 22.5W+PD20 6942007606127 | 679 грн. |
Hoco J119A 20000mAh 22.5W QC/PD White | 641 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J119A Sharp charger 22.5W+PD20 fully compatible | 723 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J119A Sharp charger 22.5W+PD20 fully compatible | 733 грн. |
Hoco J119A 20000mAh 22.5W QC/PD Black | 605 грн. |
Модификації Hoco J119A-20000
Ціни на Hoco J119A-20000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J119A-20000 | від 605 грн. | 6 пропозицій | ||
Hoco J119B-30000 | від 799 грн. | 2 пропозиції |