Powerbank Hoco J104-20000
Фото 7 |
Hoco J104-20000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco J104-20000
Усі ціни 6 →Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J104A Discovery Edition with | 764 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J104A Discovery Edition with | 804 грн. |
Повербанк HOCO Discovery edition J104A 20000 mAh 22.5W Grey (6931474788962 | 675 грн. |
Hoco J104A 20000 mAh 22.5W Gray 6931474788962 | 769 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W fully compatible p | 721 грн. |
Hoco J104A Discovery Edition 20000 mAh 22.5W with cable 000000676351 | 769 грн. |
Модификації Hoco J104-20000
Ціни на Hoco J104-20000 |
---|---|---|---|---|
Hoco J104-10000 | від 459 грн. | 3 пропозиції | ||
Hoco J104-20000 | від 675 грн. | 6 пропозицій |