Зарядний пристрій Hoco NS3 Multifunctional
Фото 12 |
Hoco NS3 Multifunctional |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco NS3 Multifunctional
Усі ціни 19 →Сетевое зарядное устройство HOCO NS3 Multifunctional socket(including 1C2A | 405 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Hoco NS3 (1EU+2USB/QC 3.0 + PD20W) Black 69314 | 599 грн. |
HOCO NS3 (1EU+2USB/QC 3.0 + PD20W) Black 44435 | 498 грн. |
Hoco NS3 Multifunctional Socket PD20W QC3.0 Black (6931474766168) 69314747 | 349 грн. |
Hoco NS3 (6931474766168) — Мережевий зарядний пристрій Power Delivery (PD) | 491 грн. |
ще 14 пропозицій
Купував як зарядник для гаджетів у укриттях. Треба було щоб типу був і зарядник, але і щоб розетка була не зайнята. Цей пристрій повністю дотримується моїх вимог. 1. Дуже тугі контактори в розетці 220 вольт, вилка точно не випаде. Знижувальний перетворювач не гріється під час роботи.3. Підтримує швидке заряджання на порті USB C.4. Якщо вставити пристрій так, щоб напис "hoco." була вгорі, то зверху на пристрої можна побачити підставку для смартфонів. Особисто для мене недоліків немає. Цей пристрій повністю відповідає моїм вимогам. Егор Тростянков: користуюся Hoco NS3 Multifunctional кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →