Сковорідка HOLMER Fiesta FP-22324-SROMBL 24 см
Фото 8 |
HOLMER Fiesta FP-22324-SROMBL |
|
Контролює кількість олії на поверхні сковороди (5 мл).
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Fiesta FP-22324-SROMBL 24 см
Holmer FP-22324-SROMBL | 836 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Holmer Fiesta FP-22324-SROMBL 24 см | 1 054 грн. |
Сковорідка Holmer Fiesta 24 см з кришкою Чорна (FP-22324-SROMBL) | 629 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Holmer Fiesta FP-22324-SROMBL 24 см | 916 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Holmer Fiesta FP-22324-SROMBL 24 см | 872 грн. |
Модификації HOLMER Fiesta FP-22324-SROMBL
Ціни на HOLMER Fiesta FP-22324-SROMBL |
---|---|---|---|---|
HOLMER Fiesta FP-22320-SROMBL 20 см | від 565 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER Fiesta FP-22322-SROMBL 22 см | від 629 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER Fiesta FP-22324-SROMBL 24 см | від 629 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER Fiesta FP-22326-SROMBL 26 см | від 910 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER Fiesta FP-22328-SROMBL 28 см | від 976 грн. | 2 пропозиції | ||
HOLMER Fiesta FP-22330-SROMBL 30 см | від 806 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →