Сковорідка Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 24 см
Відео 1Фото 2 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 24 см
Сковорода 24 см Berlinger Haus з мармуровим покриттям та пластиковою кришк | 925 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Rosegold Metallic Line 24 см зі з'ємною ручкою BH | 725 грн. |
Сковорода 24,0 см Berlinger Haus Rosegold Metallic (1948BH) | 764 грн. |
Сковорода 24 см Berlinger Haus BH-1948 | 707 грн. |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 24 см | від 707 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 см | від 1 080 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →