Унітаз Idevit Diva 2004-0206 (2004-0206)
Фото 2 |
Idevit Diva 2004-0206 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою. Може продаватися без бачка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Diva 2004-0206
Чаша для унітазу-компакта IDEVIT DIVA 2004-0206 | 5 515 грн. |
Чаша унитаза IDEVIT Diva (2004-0206) белый | 5 515 грн. |
Підлоговий унітаз Idevit Diva (2004-0206) | 5 515 грн. |
Унітаз підлоговий IDEVIT Diva 2004-0206 | 5 515 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Idevit Diva (SETK2004-0206-001-1-1200) | 9 986 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →