Унітаз Idevit Vega 2804-0307
Idevit Vega 2804-0307 |
|
Унітаз має запірний вентиль
Сидіння з кришкою купується окремо. Чаша може продаватися без бачка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Vega 2804-0307
Унітаз компакт з вентилем IDEVIT VEGA SETK2804-0307-001-1-6200 з сидінням | 15 257 грн. |
Чаша унитаза с функцией биде и вентилем IDEVIT Vega (2804-0307) белый | 8 645 грн. |
Підлоговий унітаз Idevit Vega (2804-0307) | 8 645 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Idevit Vega (SETK2804-0307-001-1-6200) | 15 257 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →