Унітаз Idevit Vega 2804-0305 (2804-0305)
Idevit Vega 2804-0305 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою. Може продаватися без бачка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Vega 2804-0305
Унітаз компакт з функцією біде IDEVIT VEGA SETK2804-0305-001-1-6200 з сиді | 13 727 грн. |
Чаша унитаза с функцией биде IDEVIT Vega (2804-0305) белый | 7 099 грн. |
Підлоговий унітаз Idevit Vega (2804-0305) | 7 099 грн. |
Унітаз-біде компакт IDEVIT Vega SETK2804-0305-001-1-6200 | 13 727 грн. |
Унитаз-компакт IDEVIT Vega с функцией биде SETK2804-0305-001-1-6200 с сиде | 13 727 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →