Унітаз Idevit Rena 2904-0206
Фото 4 |
Idevit Rena 2904-0206 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою. Унітаз може продаватися без зливного бачка (тільки чаша)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Rena 2904-0206
Усі ціни 8 →Підлоговий унітаз з кришкою Idevit Rena SETK2904-0206-001-1-1200 | 12 411 грн. |
Чаша унитаза IDEVIT Rena (2904-0206) белый | 6 648 грн. |
Унитаз напольный IDEVIT Rena 2904-0206 | 6 648 грн. |
Чаша унітазу IDEVIT RENA 2904-0206 без сидіння | 6 648 грн. |
Унітаз компакт IDEVIT RENA SETK2904-0205-081-1-6200 з сидінням Soft-Close | 21 815 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →