Унітаз Idevit Halley 3204-2615
Фото 4 |
Idevit Halley 3204-2615 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Halley 3204-2615
Унітаз підвісний з функцією біде (без кришки) IDEVIT HALLEY 3204-2615 | 5 907 грн. |
Чаша подвесного унитаза с функцией биде IDEVIT Halley Iderimless (3204-261 | 5 907 грн. |
Підвісний унітаз Idevit Halley (3204-2615) | 5 907 грн. |
Чаша подв.унитаза с функ.биде и сиденьем IDEVIT Halley US SC(SETK3204-2615 | 8 593 грн. |
Унітаз підвісний с функцией биде Idevit Halley с сидением Soft Close SETK3 | 8 593 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →