Унітаз Idevit Alfa 3104-2615
Фото 4 |
Idevit Alfa 3104-2615 |
|
Сидіння з кришкою купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Alfa 3104-2615
Безободковий унітаз з сидінням IDEVIT ALFA SETK3104-2615-001-1-6000 | 8 327 грн. |
Чаша подвесного унитаза с функцией биде IDEVIT Alfa Iderimless (3104-2615) | 5 639 грн. |
Підвісний унітаз Idevit Alfa (3104-2615) | 5 639 грн. |
Чаша подв.унитаза с функ.биде и сиденьем IDEVIT Alfa US SC (SETK3104-2615- | 8 327 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Idevit Alfa (SETK3104-2615-001-1-6000) | 8 327 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →