ЖК-панель Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG 65 "
Фото 8 |
Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 7 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:435 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG 65 "
Монітор Iiyama Prolite Te6514Mis-B1Ag (TE6514MISB1AG) | 73 267 грн. |
Монітор iiyama TE6514MIS-B1AG X сенсорний (TE6514MIS-B1AG X) | 76 610 грн. |
Iiyama Prolite Te6514Mis-B1Ag (TE6514MISB1AG) | 71 480 грн. |
Iiyama Prolite Te6514Mis-B1Ag (TE6514MISB1AG) | 73 267 грн. |
Iiyama Prolite Te6514Mis-B1Ag (TE6514MISB1AG) | 75 054 грн. |
Модификації Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE6514MIS-B1AG 65 " | від 71 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TE7514MIS-B1AG 75 " | від 93 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Iiyama ProLite TE8614MIS-B1AG 85.6 " | від 109 180 грн. | 1 пропозиція |