Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB X3 OC (N406T3-08D6X-171153L)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB X3 OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB X3 OC
Усі ціни 27 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti X3 OC 8192MB (N406T3-08D6X-171153L) N406T3-08D6 | 20 449 грн. |
Inno3D GeForce RTX4060 Ti X3 OC N406T3-08D6X-171153L | 20 819 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4060 Ti 8GB X3 Oc (N406T3-08D6X-171153L) | 20 118 грн. |
Видеокарта INNO3D Geforce Rtx 4060 Ti 8GB X3 Oc (N406T3-08D6X-171153L) | 19 926 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4060 Ti 8GB X3 OC (N406T3-08D6X-171153L) | 20 185 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →