Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC (N408S3-166XX-187049N)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC
Усі ціни 12 →Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 OC 16384MB (N408S3-166XX-187049N) N408S3- | 51 969 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4080 Super X3 OC (N408S3-166XX-187049N) | 51 318 грн. |
Видеокарта Inno3D GeForce RTX4080 Super X3 OC, 16GB GDDR6X, 256bit, PCI Ex | 54 035 грн. |
GeForce RTX4080 Super Inno3D X3 OC, 16 ГБ GDDR6X, 256 бит, PCI Express N40 | 49 423 грн. |
Inno3D GEFORCE RTX 4080 SUPER X3 OC (N408S3-166XX-187049N) N408S3-166XX-18 | 51 399 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →