Процесор Intel Xeon Gold 2nd Gen 6246 (CD8069504282905)
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6246 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Gold 2nd Gen 6246
Процесор Intel Xeon Gold 6246 4,20GHz OEM (CD8069504282905) | 116 481 грн. |
Intel Xeon Gold 6246 4,20GHz OEM (CD8069504282905) | 113 640 грн. |
Intel Xeon Gold 6246 4,20GHz OEM (CD8069504282905) | 116 481 грн. |
Intel Xeon Gold 6246 4,20GHz OEM (CD8069504282905) | 119 322 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ціни на Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | від 73 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | від 66 296 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6208U | від 56 558 грн. | 9 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | від 88 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | від 98 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | від 60 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6246 | від 113 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | від 89 240 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →