Процесор Intel Xeon Gold 2nd Gen 6258R (CD8069504449301)
Очікується у продажу 324 480 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 3647; Кількість ядер (cores): 28; Кількість потоків (threads): 56; Частота (ГГц): 2.7; Модель IGP: немає; |
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6258R |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ціни на Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | від 73 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | від 66 296 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6208U | від 56 558 грн. | 9 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | від 88 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | від 98 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | від 60 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6246 | від 113 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | від 89 240 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо