Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX
Відео 47 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX
Усі ціни 55 →Intel Core i5-11600K 3.9(4.9)GHz 12MB s1200 Box (BX8070811600K) BX80708116 | 7 999 грн. |
Процесор Intel Core i5 11600K 3.9GHz (12MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box ( | 8 744 грн. |
Процесор Intel Core i5-11600K (BX8070811600K) | 9 246 грн. |
Intel Core i5-11600K (BX8070811600K) Ua | 8 590 грн. |
Intel Core i5-11600K (BX8070811600K) Ua | 8 549 грн. |
0 1 1 10 |
Продуктивність У характеристиках 65 ват, на ділі 160 ват. Blue Dragon: користуюся Intel i5-11400F BOX кілька місяців |
Вартість/продуктивність Для видачі потенціалу потрібна потужна башта VladPod: користуюся Intel i5-11400F BOX менше місяця |
Брав 08.2021, за 6к грн. У той час був вигідніший ніж 3600х навіть якщо рахувати з материнською платою. Мені після фуфіків зв'язуватися знову з АМД не хотілося. Холодний із простеньким Gammaxx GTE V2.
Швидкодія топ, собі не знайшов завдань, щоб доплатити за і7. Платформа на ньому була вигідніша за райзен. Вставив і забув (звучить як прикол, але реально це так, згодом хочеш отримувати задоволення від комп'ютера, а не сидіти вечорами в біосі, виграючи кілька мегагерц і ганяти аїду) Немає Давид Скрябин: користуюся Intel i5-11400F BOX більше року |
i5-11600k. И заодно посоветуйте охлаждение под эти камни
Оптимальний ігровий процесор з сімейства Rocket Lake
Процесор Intel Core i5 - 11600k заснований на архітектурі Rocket Lake і може похвалитися розблокованим множником з можливістю ручного розгону. Він виготовлений по 14 нм техпроцесу і сумісний з материнськими платами на сокеті LGA 1200, на яких базувалося і десяте покоління Intel Core. Як і всі чипи Core i5, що вийшли за останні 2 роки, він оснащений не 4, а 6 фізичними ядрами і підтримує технологію віртуалізації ядер Hyper-Threading, завдяки якій загальна кількість ядер збільшується до 12 штук. Все це приправлено підтримкою технологією Turbo Boost, завдяки якій процесор може автоматично розганятися до 4.9 ГГц.
Гнучкий Авторозгон за методом Velocity Boost
Втім, автоматичний розгін тут не зовсім такий, як раніше. Разом з 11-м поколінням Intel Core інженери компанії придумали нову технологію необмеженого за часом авторозгону Velocity Boost. У такому режимі процесор набагато стабільніше утримує пікові частоти по всіх ядрах, але при цьому зростає енергоспоживання і Core i5-11600k перетворюється в повноцінний 150-ватник на рівні торішніх моделей Core i7. Відповідно зростають і вимоги до системи-обов'язково потрібна материнська плата з серйозною підсистемою живлення і охолодженням VRM, а стоковий кулер доведеться міняти на повноцінну вежу.
Підтримка шини PCI-E 4.0 і пам'яті DDR4-3200
Все це приводить нас до одного чіткого висновку ― Core i5 вже кілька років як перестали бути офісними процесорами. Загинаємо пальці: у нас є підтримка шини PCI-E 4.0 і пам'яті DDR4-3200, активована багатопотоковість, доопрацьований Авторозгон і розширений ліміт на енергоспоживання. Ну а ціна залишилася плюс-мінус на тому ж рівні, що і 3 – 4 роки тому. У деяких магазинах нам вдалося знайти новенький зразок всього за $250, що робить його одним з найдоступніших 12-потокових процесорів на ринку.
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 5 554 грн. | 87 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 5 288 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 4 254 грн. | 81 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 3 974 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 10 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 6 780 грн. | 19 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 6 788 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 6 570 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 5 751 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 7 999 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 6 371 грн. | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 7 831 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 5 938 грн. | 28 пропозицій |
Материнка із сокетом В560
Камінь дуже добрий. Але в мене вежа 200ват, я в біосі розлочив споживання праці. При навантаженні 150-170ват.
Раджу брати.