Процесор Intel Xeon E5 v4 E5-2623 v4
Відео 23 |
Intel Xeon E5 v4 E5-2623 v4 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E5 v4
Ціни на Intel Xeon E5 v4 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 v4 E5-1650 v4 | від 12 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2603 v4 | від 3 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2623 v4 | від 18 542 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 v4 E5-2650L v4 | від 23 665 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо