Процесор Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX
Відео 30 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX
Усі ціни 77 →Intel Core i5-12400F 2.5(4.4)GHz 18MB s1700 Box (BX8071512400F) BX80715124 | 5 789 грн. |
Процесор INTEL Core i5-12400F (6С/12T, 2.5GHz, 18MB, LGA1700) BOX BX807151 | 5 794 грн. |
Процесор Intel Core i5-12400F 6/12 2.5GHz 18M LGA1700 65W graphics box (BX | 5 845 грн. |
Intel Core i5-12400F (BX8071512400F) Ua | 5 698 грн. |
INTEL Core i5-12400F w/o graphics box (BX8071512400F) | 5 845 грн. |
1 1 1 3 |
Я придбав цей процесор для свого нового ПК, і я дуже радію цьому вибору. Intel core i5 12400 - це сучасний, потужний та економічний процесор, який підходить для різних цілей. Головне перевага він має 6 ядер 12 потоків і забезпечує швидку та безперебійну роботу в іграх, програмах та браузерах.
Його TDP становить 65 Вт, тому він споживає мало енергії та виділяє мало тепла. Також він має інтегровану графіку Intel UHD Graphics 730, яка може бути корисною на деяку годину, поки не куплено відеокарти. У комплект поставки входить стандартний кулер, який забезпечує належне охолодження процесора. Він має доступну ціну, яка відповідає його якості та продуктивності Він не дозволяє розгін, але це не важливо, бо він і так досить потужний за стандартної частоти. Silver: користуюся Intel i5-12400 BOX більше року |
Мене в i5-12500 все влаштовує. Можна брати i5-12600 (max частота трохи вищу). UHD770. Досить потужний. За найкрутіших стрес-тестів не перегрівався понад 87 градусів при завантаженні всіх ядер на 100%. Кулер Thermalright Assassin King 120 Mini. До нього додав ще один вентилятор 120 спереду радіатора. Ціна трохи завелика на момент покупки (червень 22, але зараз ще став дорожчим.) Александр Замура: користуюся Intel i5-12500 BOX кілька місяців |
Intel Core i5-12400F - процесор з 6 ядрами, 12 потоками та найвищим на даний момент показником IPC. Він означає кількість інструкцій, які виконуються за такт, тобто одноядерну продуктивність. Це робить i5-12400F найкращим шестиядерником для ігор. Більше FPS видає лише втричі дорожчий восьмиядерний Ryzen 7 5800X3D.
А ось додаткових енергоефективних ядер він не має — це вже прерогатива старшого 12600K. Немає і вбудованої відеокарти: якщо вам потрібна UHD 730, то шукайте 12400 без індексу F. Зате є швидка шина PCIe 5.0 для дискретної відеокарти, що дозволяє без втрати FPS використовувати RX 6500, RX 6600 або RTX 3050 з вузьким інтерфейсом.
При стандартному TDP 65 Вт процесор працює під багатопоточним навантаженням на частоті лише 2.5 ГГц. Але якщо материнська плата вміє розблокувати енерголіміт, частота підвищиться до 4.4 ГГц, як і тепловиділення до 117 Вт. Сумарний об'єм кешу L2+L3 становить 25 МБ. Підтримуються обидва стандарти оперативної пам'яті: DDR4-3200 та DDR5-4800.
Модификації Intel Core i5 Alder Lake
Ціни на Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | від 6 540 грн. | 78 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | від 6 096 грн. | 46 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | від 5 300 грн. | 77 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | від 5 141 грн. | 53 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | від 10 077 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | від 8 070 грн. | 58 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | від 8 343 грн. | 17 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | від 12 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | від 9 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | від 12 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | від 7 799 грн. | 69 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | від 6 690 грн. | 81 пропозиція | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | від 6 874 грн. | 31 пропозиція | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K OEM | від 8 639 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | від 13 720 грн. | 4 пропозиції |