Біти / торцеві голівки Intertool VT-0034
Intertool VT-0034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-0034
Intertool Intertool VT-0034 | 109 грн. |
Комплект отверточних насадок 4 мм 1/4"x 50 мм - 10 шт. INTERTOOL VT-0034 | 109 грн. |
Комплект викруткових насадок 4 мм 1/4" x 50 мм - 10 шт. INTERTOOL VT-0034 | 209 грн. |
Комплект викруткових насадок 4 мм 1/4" x 50 мм - 10 шт. INTERTOOL VT-0034 | 109 грн. |
Комплект насадок для викруток 4 мм 1/4" х 50 мм уп. 10 од. INTERTOOL VT-00 | 120 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →