Біти / торцеві голівки Intertool VT-0015
Intertool VT-0015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-0015
Усі ціни 9 →Intertool Intertool VT-0015 | 189 грн. |
Комплект отверточних насадок PH1/PH2 1/4"x 60 мм - 10 шт. INTERTOOL VT-001 | 189 грн. |
Набір викруткових насадок PH1/PH2 1/4*75 мм уп 10 шт, Intertool, VT-0015 | 276 грн. |
Комплект викруткових насадок PH1/PH2 1/4" x 75 мм - 10 шт. INTERTOOL VT-00 | 289 грн. |
Біта Intertool PH1 x PH2 x 75 мм (10 шт.) (VT-0015) | 189 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →