Надувний басейн Intex 58433
Фото 4 |
Intex 58433 |
|
Фонтан для дітей від 1 року.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58433
Усі ціни 7 →Дитячий надувний басейн "Вінні Пух" з фонтанчиками Intex 140х140х10 см. (5 | 357 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 140см Вінні-Пух, фонтанчики, до 3 років 5843 | 323 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex 58433 (140-140-10 см) Вінні Пух | 563 грн. |
Басейн дитячий Intex, з фонтанчиками, 140х10 см, (58433) | 710 грн. |
Бассейн "Вінні пух" Intex 58433 на 115 літрів з фонтанчиками | 399 грн. |
Басейн дитячий з фонтанчиками (58433) | 623 грн. |
Дитячий басейн Intex 58433 «Вінні Пух» з фонтаном Intex (58433) | 703 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →