Надувний басейн Intex 58435
Фото 6 |
Intex 58435 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 58435
Усі ціни 30 →Бассейн детский Intex Np 254х132х109 см, 130 л (58435) | 1 067 грн. |
Надувний дитячий басейн 254 x 132 x 109 см "Єдиноріг" (58435) | 1 439 грн. |
Басейн дитячий «Єдиноріг» з навісом, фонтаном 254*132*109см(58435) | 1 679 грн. |
Дитячий надувний басейн з навісом Єдиноріг Intex для дачі та пляжу 254х132 | 1 297 грн. |
Дитячий надувний басейн Intex Єдиноріг з навісом та фонтаном 254х132х109 с | 1 101 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →