Самокат iTrike SR 2-049
Фото 5 |
iTrike SR 2-049 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike SR 2-049
Усі ціни 184 →Самокат двухколесный подростковый iTrike красный (SR2-049-1-WOR) | 2 052 грн. |
iTrike SR 2-049-1-BL SR2-049-1-BBL | 2 249 грн. |
Дитячий самокат з ручним гальмом iTrike SR 2-049-1-B Чорний SR2-049-1-B | 1 830 грн. |
Самокат алюм, 2колеса ПУ200мм(SR2-049-1-BV) | 2 806 грн. |
Самокат iTrike Sr 2-049-1-BBL | 2 572 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →