Кикборд iTrike JR 3-026-K
Фото 6 |
iTrike JR 3-026-K |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike JR 3-026-K
Усі ціни 28 →Детский самокат 5в1 iTrike Maxi 6 цветов (JR 3-026-K) | 1 270 грн. |
Самокат 5в1 iTrike Maxi JR 3-026-K (red) | 1 102 грн. |
iTrike JR 3-026-K Зелёный JR 3-026-K(Green) | 1 449 грн. |
Самокат 5в1 iTrike Maxi Red (JR 3-026-K red) | 1 297 грн. |
iTrike JR 3-026-K Розовый JR 3-026-K(Pink) | 1 549 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →