Умивальник Jaquar Aria 42 420 мм (ARS-WHT-39901)
Фото 3 |
Jaquar Aria 42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Aria 42 420 мм
Раковина Jaquar Aria 42 см (ARS-WHT-39901) ARS-WHT-39901 | 2 249 грн. |
Умывальник Jaquar Apia 42 см ARS-WHT-39901 | 2 249 грн. |
Раковина JAQUAR Aria ARS-WHT-39901 біла | 1 697 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →