Циркулярна пила Metabo TS 254 600668000
Відео 1Фото 5 |
Metabo TS 254 600668000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TS 254 600668000
Усі ціни 18 →Циркулярна пилка Metabo TS 254 (600668000) | 28 388 грн. |
Настільна циркулярна пила Metabo TS 254 600668000 | 28 299 грн. |
Пильный станок Metabo TS 254 (600668000) | 28 299 грн. |
Циркулярна пила Metabo TS 254 (600668000) 1059 | 28 298 грн. |
Монтажная пила Metabo Ts 254 (600668000) | 28 194 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди