Циркулярна пила Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100
Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100 3.1 кВт4.2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100
Усі ціни 6 →Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 M - 4,2 WNB 0103153100 | 26 960 грн. |
Пильный станок Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB (0103153100) | 26 960 грн. |
Циркулярна пила Metabo TKHS 315 M - 3.1 WNB 0103153100 | 27 490 грн. |
Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 M - 3,1 WNB (3.1 кВт, 315 мм) (0 | 26 960 грн. |
Metabo TKHS 315M 3,1 WNB | 32 040 грн. |
Metabo TKHS 315M 3,1 WNB | 32 841 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель TKHS 315 M-3.1 WNB — напруга мережі 230 В
- Модель TKHS 315 M-4.2 DNB — напруга мережі 400 В
Модификації Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100
Ціни на Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100 |
---|---|---|---|---|
Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100 | від 26 960 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300 | від 27 560 грн. | 9 пропозицій |