Витяжка Kaiser AT-9455 Eco білий
Kaiser AT-9455 Eco білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-9455 Eco білий
Усі ціни 12 →Кухонна витяжка Kaiser AT 9455 N Eco | 37 556 грн. |
KAISER AT 9455 N Eco | 32 199 грн. |
Вытяжка Kaiser at 9455 n Eco | 37 105 грн. |
Витяжка Kaiser AT 9455 N Eco 155-01 | 35 099 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser AT 9455 N Eco | 35 099 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kaiser AT-9455 Eco
Ціни на Kaiser AT-9455 Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-9455 Eco білий | від 32 199 грн. | 12 пропозицій | ||
Kaiser AT-9455 S Eco чорний | від 35 099 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →