Витяжка Kaiser AT-9445 AD Eco чорний (041585)
Фото 4 |
Kaiser AT-9445 AD Eco чорний потужна бежевий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-9445 AD Eco чорний
Усі ціни 25 →Kaiser Kaiser AT 9445 Ad Eco | 33 999 грн. |
Кухонна витяжка Kaiser AT9445ADEco | 33 999 грн. |
KAISER AT 9445 AD Eco | 30 599 грн. |
Витяжка Kaiser AT 9445 Ad Eco | 34 575 грн. |
Вытяжка Kaiser at 9445 ad eco | 33 591 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kaiser AT-9445 AD Eco
Ціни на Kaiser AT-9445 AD Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-9445 ElfAD Eco бежевий | від 18 591 грн. | 54 пропозиції | ||
Kaiser AT-9445 AD Eco чорний | від 30 599 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →