Витяжка Interline Solo Ultra BK A/60/T чорний
Фото 3 |
Interline Solo Ultra BK A/60/T чорний 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Solo Ultra BK A/60/T чорний
Усі ціни 21 →Interline Interline Solo Ultra BK A/60/T | 7 949 грн. |
Витяжка Interline SOLO ULTRA BK A/60/T (16962) | 7 552 грн. |
INTERLINE SOLO ULTRA BK A/60/T | 7 590 грн. |
INTERLINE SOLO ULTRA BK A/60/T | 7 552 грн. |
Вытяжка Interline Solo Ultra Bk A/60/T | 7 775 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →