USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia M 32 ГБ
Відео 7Фото 17 |
Kingston DataTraveler Exodia M 32 Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Декілька разів записавши і вона крикнула. Навіть відформатувати не можу. Пишіть диск захищені для запису. Не дорога Пам'ять накрилася. Александр: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb кілька місяців |
Купивши для бекапу сімейних архівів ще дечого.
Писавши довго, але за 4 години (графік відключень прокляття) все ж таки упорався. Відносини Ціна/Об'єм Пише повільно, 10-14 МБ/с, стрибками. Хоча спочатку доволі непагано, під 40 МБ вижимає. Максим Сергієнко: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb кілька місяців |
Дешево та сердито
Читає зі швидкістю приблизно 70 МБ/с. Пише приблизно 10-13 МБ/с. Враховуючи ціну – не пагано. Ціна, швидкість зчитування, ковпачок Пише повільно, хоча більшого і не чекав Sanger: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 64 Gb менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Exodia M
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia M 32 ГБ | від 169 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 164 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 319 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 128 ГБ | від 284 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 256 ГБ | від 601 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →