Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C36BBEK2-16
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEK2-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C36BBEK2-16
Усі ціни 16 →Kingston DDR5 16GB (2x8GB) 6000Mhz FURY Beast (KF560C36BBEK2-16) KF560C36B | 3 315 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB (2x8GB) DDR5 6000 MHz Beast (KF560C36BB | 3 344 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB (2x8GB) 6000 MHz Beast Kingston Fu | 3 492 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) DDR5 16GB (2x8GB) 6000 MHz Beast KF560C36BBEK2-1 | 3 269 грн. |
Память Kingston 16GB 6000MT/s DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black E | 3 224 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16 | від 2 944 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C36BBEK2-16 | від 2 896 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C40BBK2-16 | від 2 728 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C36BBEK2-16 | від 2 995 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C40BBK2-16 | від 2 855 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C36BBEK2-16 | від 3 224 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C40BBK2-16 | від 3 140 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →