Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C40BBK2-16
Відео 11Фото 6 |
Kingston Fury KF556C40BBK2-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C40BBK2-16
Усі ціни 34 →Kingston DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz FURY Beast Black (KF556C40BBK2-16) KF55 | 2 992 грн. |
Пам'ять ПК Kingston DDR5 16GB KIT (8GBx2) 5600 FURY Beast Black (KF55 | 3 283 грн. |
KINGSTON DDR5-5600 16GB KIT (8GBx2) FURY Beast Black (KF556C40BBK2-16) | 3 283 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR5 5600 MHz Beast (KF556C40BBK2-16) | 2 862 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 GB (2x8GB) DDR5 5600 MHz | 3 076 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF548C38BBK2-16 | від 2 963 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C36BBEK2-16 | від 2 916 грн. | 16 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF552C40BBK2-16 | від 2 677 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C36BBEK2-16 | від 2 995 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF556C40BBK2-16 | від 2 849 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C36BBEK2-16 | від 3 207 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 2x8Gb KF560C40BBK2-16 | від 3 051 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо