Оперативна пам'ять Kingston KCP ValueRAM DDR4 1x8Gb KCP432NS6/8
Kingston KCP432NS6/8 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KCP ValueRAM DDR4 1x8Gb KCP432NS6/8
Усі ціни 17 →Kingston DDR4 8GB 3200 MHz KCP432NS6/8 | 1 069 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR4 8GB 3200 MHz Kingston (KCP432NS6/8) KCP4 | 1 117 грн. |
Оперативна пам'ять Kingston Single Rank Module DDR4 1x8GB (KCP432NS6/8) KC | 1 113 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Kingston (KCP432NS6/8) KCP | 1 113 грн. |
Kingston Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Kingston (KCP432N | 1 113 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kingston KCP ValueRAM DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KCP ValueRAM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP ValueRAM DDR4 1x8Gb KCP426NS6/8 | від 1 025 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM DDR4 1x8Gb KCP432NS6/8 | від 1 069 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →