Всесезонна шина Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V
Виберіть розмір шин
Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V 225/55 R19 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V
Усі ціни 32 →Шина Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V | 4 969 грн. |
Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V | 5 225 грн. |
Kleber Quadraxer SUV (225/55R19 99V) | 5 190 грн. |
Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V | 5 724 грн. |
Всесезонные шины Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V 1002360571 | 5 361 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V
Ціни на Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer SUV 225/55 R19 99V | від 4 969 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →