Акустична система Klipsch PRO-180RPC
Фото 6 |
Klipsch PRO-180RPC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch PRO-180RPC
Усі ціни 11 →Klipsch PRO 180RPC LCR. Instalacyjny sufitowy. | 25 120 грн. |
Klipsch Install Speaker PRO-180RPC LCR | 24 320 грн. |
Klipsch PRO 180RPC LCR. Instalacyjny sufitowy. | 26 376 грн. |
Klipsch Reference Premiere Professional Series PRO-180-RPC | 20 920 грн. |
Klipsch Reference PRO-180RPC LCR | 25 120 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →