Акустична система Klipsch R-50C
Відео 2Фото 15 |
Klipsch R-50C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-50C
Усі ціни 8 →Klipsch Klipsch Reference R-50C Black | 11 120 грн. |
Klipsch Reference R-50C Black офіційна гарантія | 10 199 грн. |
Центральний канал Klipsch Reference R-50C Black 1069857 | 11 120 грн. |
Акустика Klipsch Reference R-50C Black | 11 120 грн. |
Центральний канал Klipsch Reference R-50C Black | 10 564 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →