Змішувач Kludi Balance 352500575
Kludi Balance 352500575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Balance 352500575
Усі ціни 20 →Термостат для душу Kludi Balance 352500575 | 17 102 грн. |
Kludi Kludi Balance 352500575 | 17 102 грн. |
Змішувач для душу з термостатом Kludi Balance (352500575) 352500575 | 10 726 грн. |
Змішувач для душу Kludi BALANCE, хром 352500575 | 10 726 грн. |
Kludi Kludi змішувач Balance для душу термостат - 352500575 | 12 314 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Kludi Balance 352500575:
- Обмежувач температури води (38 °C)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →