Електрогенератор Konner&Sohnen KS 10000E
Відео 13Фото 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E |
|
Електростартер. Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В.
Бензинова електростанція для обслуговування споживачів загальною потужністю 7.5 кВт. Найпростіша за «начинкою» модель у лінійці генераторів Konner&Sohnen, оснащених 18-сильними двигунами об'ємом 440 см3. Має електростартер для запуску двигуна без фізичних зусиль, але може заводитися і за допомогою тросика. На передній панелі бензогенератора Konner&Sohnen KS 10000E є дві розетки (на 16 А та 32 А), призначені для живлення техніки, що працює на однофазному струмі 230 В, та клеми 12 В для низьковольтних приладів або автомобільних АКБ. Там же знаходяться замок запалювання, аварійні вимикачі та багатофункціональний LED-дисплей, який відображає показання вольтметра, частотоміра та лічильника мотогодин.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 10000E
Усі ціни 43 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000E 000000007 | 43 999 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000Е | 36 999 грн. |
Генератор бензиновый Könner&Söhnen KS 10000E 8,0 кВт | 60 000 грн. |
Бензиновый генератор Konner & Sohnen KS 10000E 108166 | 36 999 грн. |
Генератор бензиновий Konner & Sohnen KS 10000E (7.5/8 кВт) | 36 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель KS 10000E — немає функції автозапуску
- Модель KS 10000E ATS — є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 10000E
Ціни на Konner&Sohnen KS 10000E |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | від 36 999 грн. | 44 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | від 42 500 грн. | 35 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | від 37 000 грн. | 40 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | від 44 299 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →