Сковорідка для млинців Krauff 25-45-100 24 см коричневий
Krauff 25-45-100 |
|
Не мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-100 24 см коричневий
Усі ціни 10 →Сковорода Krauff для млинців, 24см (25-45-100) | 629 грн. |
Krauff 25-45-100 | 943 грн. |
Krauff RockWood 24 см (25-45-100) RockWood24см(25-45-100) | 605 грн. |
Сковорода для млинців Krauff алюмінієва 24 см (25-45-100) | 630 грн. |
Сковорідка для млинців KRAUFF 240мм ал. Rock Wood 25-45-100 | 701 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →