Сковорідка для млинців Edenberg EB-14007 22 см
Фото 5 |
Edenberg EB-14007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14007 22 см
Усі ціни 8 →EDENBERG EB-14007 | 862 грн. |
Сковорода для млинців Edenberg 22*2см із нержавіючої сталі (EB-14007) | 850 грн. |
Сковорода блинная Edenberg EB-14007 22 см | 1 134 грн. |
Сковорода для млинців з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покри | 891 грн. |
Сковорода млинна Edenberg EB-14007 22 см | 900 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-14007
Ціни на Edenberg EB-14007 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14006 20 см | від 670 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-14007 22 см | від 730 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-14008 24 см | від 785 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →