Гриль-сковорідка Krauff 25-287-003 28 см чорний
Krauff 25-287-003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-287-003 28 см чорний
Усі ціни 7 →Сковорода-гриль Krauff 28х28 см чорна (25-287-003) | 1 700 грн. |
Сковорода-гриль Krauff 28х28 см черная (25-287-003) | 1 700 грн. |
Krauff 25-287-003 | 1 818 грн. |
Сковорода-гриль Krauff 25-287-003 28х28 см | 1 994 грн. |
Сковорода-гриль Krauff зі знімною ручкою 28х28 см (25-287-003) | 2 437 грн. |
Сковорода-гриль Krauff 25-287-003 28х28 см | 2 341 грн. |
Сковорода гриль Funktionell із антипригарним покриттям 28х28 см Krauff 25- | 1 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →