Сковорідка для млинців Krauff 25-45-109 24 см чорний
Krauff 25-45-109 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-109 24 см чорний
Сковорода Krauff для млинців, 24см (25-45-109) | 629 грн. |
Krauff RockWell 24 см (25-45-109) RockWell24см(25-45-109) | 629 грн. |
Сковорода для млинців Krauff алюмінієва 24 см (25-45-109) | 630 грн. |
Сковорідка для млинців KRAUFF 240мм ал. Rock Well 25-45-109 | 685 грн. |
Сковорода для млинців Krauff алюмінієва 24 см (25-45-109) | 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →