Сковорідка для млинців Krauff 25-305-088 24 см чорний
Krauff 25-305-088 |
|
Антипригарне покриття Greblon Non-Stick C3.
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-305-088 24 см чорний
Усі ціни 7 →Сковорода Krauff Transform 24 см (25-305-088) | 683 грн. |
Сковорода Krauff Transform 24 см (25-305-088) | 694 грн. |
Сковорода для млинців Krauff 24см (25-305-088) | 1 350 грн. |
Krauff 25-305-088 | 660 грн. |
Krauff 25-305-088 24 см 25-305-08824см | 559 грн. |
Сковорода для млинців Krauff зі знімною ручкою 24 см (25-305-088) | 675 грн. |
Сковорода для млинців з антипригарним покриттям Krauff Transform 24 см (25 | 902 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →